Reference

Vaše zpětná vazba je pro nás tou největší odměnou!

Děkujeme Vám za Vaše reakce!Reference


Pavla Jará

Výbor SVJ

Vážený pane Schierreichu,

Chtěli bychom Vám poděkovat za skvělé a spolehlivé služby a popřát vše dobré do nového roku 2022!


za výbor SVJ

Pavla Jará“

M. Vacková

Základní škola Horoměřice

Firmu pana Schierreicha vřele doporučujeme!

V naší škole se pravidelně stará o mytí oken, čištění koberců a podlah, výmalbu chodeb a učeben. Vše kvalitně, rychle, za dobrou cenu. Profesionální přístup a ochota vyjít vstříc.
Děkujeme!"

Z. Tománková

Základní škola Horoměřice

„Děkuji firmě pana Marka Schierreicha za spolehlivost a pečlivost při strojovém čištění podlah a malování naší školní kuchyně.
Přátelský a profesionální přístup za přijatelnou cenu. Mohu jen a jen doporučit. Velká spokojenost ☺“

Zuzana Tománková

M. Hanus


„Dobrý den, 

rádi bychom touto cestou poděkovali panu Marku Schierreichovi a jeho kolegovi za profesionální a rychlý přístup při malování našeho bytu v Horoměřicích. Vše dopadlo podle našich představ a dodrželi i náš šibeniční termín. Práci a přístup můžeme jen doporučit. Jen více takových řemeslníků, kterých je poslední dobou, čím dál méně.“

Hanusovi

Roya KarimiMajd


Dear Teresa, 

I should thank you for your perfect company. All I want had done in less than 5 hours. I hope that we can make an appointment for spring gardening. 

Best Regards, 

Roya KarimiMajd“

Bc. Natálie Polnická

Soukromá školka Little Stars

"Údržbu Vaší nemovitosti musím jedině doporučit dále!
Zručnost, spolehlivost, rychlost a především chytrost se kterou realizovali moji soukromou školku se jen tak nevidí. Každý kousek z té velké práce, kterou u mne odvedli bych mohla ohodnotit palcem nahoru.
Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat a přát si, aby každý odváděl svou práci takto poctivě a precizně! :)“

Bc. Natálie Polnická

G. Houbová


"Dobrý den ráda bych moc moc poděkovala p. Markovi za úžasnou práci při vymalování našeho bytu...

byl moc příjemný a ochotný super spolupráce moc moc doporučuji 👍👍👍👍

krásný den Houbová Spořilov 😃😃🦋🦋🦋.“


G. Houbová

M. Chládková

Družstevní dům BD DONADO

"Děkuji panu Schierreichovi a jeho kolegovi za umytí oken ve společných prostorech našeho 12ti podlažního družstevního domu. 

Práce byla odvedena kvalitně, rychle a velmi profesionálně. Jsme moc spokojeni a ve spolupráci budeme rádi pokračovat."


M.Chládková - BD DONADO

L. Bohatová

"Mohu jen vyjádřit poděkování za perfektně odvedenou práci. Pan Marek byl akční v termínech před velikonoci, kdy neměl o zakázky nouzi. Mohu jen vyzdvihnout klid a čistotu při práci. Poprvé jsem si najala firmu na malování a vzhledem k odvedené práci, již jinak nebudu malovat. Stojí to za to, si objednat odborníky. "

L. Bohatová

pí Šafránková

"Jsou rychlí kvalitní a za dobrou cenu. Děkuji."

pí ŠafránkováG. Schüllerová

"Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat panu Markovi a jeho spolupracovníkům za skvěle, rychle, čistě a profesionálně odvedenou práci na renovaci schodiště našeho starého bytového domu.

Jsme velmi spokojeni a moc děkujeme.“

G. Schüllerová

pí Klimešová

"Dobrý den, byli jsme s Vaší prací velmi spokojeni. Práce byly odvedeny v dohodnutých termínech a prováděny v čistotě.

Děkuji a jistě se na Vás opět obrátíme."


pí Klimešová

Ing. Zuzana G. & Pavel S.

"Dobrý den těm, kteří nyní navštívili tyto stránky. My jsme velice nároční klienti a to jakých služeb se nám dostalo nás naprosto plně uspokojilo. Tímto bychom chtěli velice poděkovat panu Schierrichovi a celému jeho týmu za naprosto bezchybně odvedenou práci. Využili jsme interiérových služeb, práce byla perfektně a naprosto profesionálně provedená. Dostalo se nám nadstandardních služeb, kterých budeme již využívat celý náš život J všem, kteří váhají, tak skutečně NEVÁHEJTE ani minutu a služeb využijte, budete naprosto spokojení."

Zuzana G. & Pavel S.

Ivana W. & Vláďa V.

"Firmu pana Schierreicha můžeme každému vřele doporučit. Máme vlastní dlouhodobou zkušenost, že pracují velice zodpovědně, rychle a precizně. Máme zkušenost jak se zahradním servisem, tak s úpravami v domě. Když nám poprvé pan Schierreich maloval dům, byli jsme mile překvapeni, jak bylo nejen perfektně vymalováno, ale i super uklizeno. Jsou opravdu šikovní a precizní."

Ivana W. & Vláďa V.

Petr V.

,,Zdravím ostatní, můžu jen doporučit služby pana Schierreicha, pracuje u mě na zahradě od roku 2005. Práce je vždy odvedena tak jak je domluveno a za předem domluvenou cenu, dále spatřuji velikou výhodu v tom, že pan Marek zastane i práce v domě - malování, mytí oken apod. A v neposlední řadě je k nezaplacení servis o dům a zahradu v době dovolených, to vše podloženo mnoho letou důvěrou, bez které toto není možné." 


Petr V.

Lucie M.

,,Dobrý den všem, celková spokojenost s panem Markem, vždy vsě na čas a tak jak bylo domluveno. Práce v domě nejsou pro pana Marka problémem. Spolehlivý zahradní i domovní servis podložený absolutní důvěrou více než 10 let."


Lucka M. 

Dr. Eva Benešová

,,Pan Marek Schierreich pro mě pracuje již dvanáct let. Stará se výborně o dům a zahradu včetně živého plotu. Velmi Marka doporučuji pro drobné opravy a údržbu domu od malování pokojů až po výměnu žárovek. Marek má plně mou důvěru a za celou dobu spolupráce jsem nebyla ani jednou zklamáma. Je to skvělý a spolehlivý "handy man" a vřele ho všem doporučuji."

Dr. Eva Benešová, Praha 6 

Mateřská škola Lysolaje, Praha 6

,,Děkujeme a zároveň doporučujeme firmu pana Schierreicha. Syn pana Schierreicha chodil k nám do školky -Lysolaje. Firma se nám postarala o zahradu. Péče, odborná znalost, vstřícnost našich požadavků a rychlost, zahradě velice prospěla. 

Pro nás i děti to je balzám na oči a děti si v tak upravené zahradě rádi hrají. Je vidět, že úpravy zahrad nejsou pro pana Schierreicha jen práce, ale i veliký koníček. 

Děkujeme."

Děti a kolektiv MS Pampeliška


Reference můžete zasílat emailem, vyplnit formulář nebo nám napište na naše facebookové stránky! 

Děkujeme Vám za Vaši důvěru.