Malování

    Svým zákazníkům nabízíme malování rodinných domů či bytů, ale také malování kanceláří, škol a společných prostor bytových domů. Před samotnou prací vše důkladně osobně prohlédneme, změříme a naplánujeme postup dle Vašich požadavků a představ. Pro dosažení dokonalých výsledků je nutná také konzultace použitých materiálů a barev. Pokud si nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat! Rádi Vám poradíme. 


    Mnoho lidí vidí v malování pokojů pouze estetickou stránku. Malování však neslouží pouze k radosti z pohledu na nový interiér, ale malovat bychom měli především kvůli hygieně a celkové čistotě domácnosti. Ve staré malbě se drží bakterie, prach a další nečistoty. Malovat by se mělo také kvůli častým plísním, které se objevují zejména v koupelně a jejichž výpary působí negativně na naše zdraví. Nepříjemný zápach způsobuje vznik alergií a astmatu, poškozuje sliznici dýchacích cest, dráždí oči i pokožku a může vést k závažným onemocnění.

    Pravidelné malování pokojů je důležité, zejména pokud máte doma děti či domácího mazlíčka. V takovém případě doporučujeme malovat pravidelně každé 2 roky.